fbpx

Çağrı Üremek

Çağrı Üremek 1983 yılında Ankara’da doğmuş ve bütün eğitim hayatını orada geçirmiştir. Ted Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Başkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirip 2006 yılında Türkiye'nin ilk ev tekstili satışı yapan e-ticaret sitesini kurmuştur.

2007 Yılında Ankara Üniversitesi ve Dış Ticaret Müsteşarlığını ortak düzenlediği "Uygulamalı Gümrük ve Dış Ticaret" eğitim programını tamamlamıştır.

2009 Yılında Hacettepe Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansını, bitirme projesini Pazarlama Alanında yaparak tamamlamıştır.

2006 - 2020 yılları arasında muhtelif yerli ve yabancı uluslararası holdinglerde EMEA bölgesi uluslararası satış, iş geliştirme ve portföy yöneticiliği görevleri üstlenmiş Doğu Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu'da bir çok projenin geliştirilmesinde aktif rol almıştır.

Kurumsal Kariyeri ile birlikte 2004 Yılından beri uluslararası e-ticaret, web sitesi kurulumu, sosyal medya, dijital pazarlama ve markalaşma alanlarında aktif olarak çalışmakta ve eğitimler almaktadır.

2017 Yılından beri Interaction Design Foundation üyesidir.

2019 Yılında Project Management Institute tarafından verilen Proje Yöneticisi (Certified Associate in Project Management) sertifikasına hak kazanmıştır.

Sürekli olarak değişen dijital dünyada güncel kalmak için Google, Facebook ve benzeri kurumlardan eğitimler ve sertifikalar almaya devam etmektedir.

Linkedin