fbpx

Etsy’de Dükkan Üyesi (Shop Member) ve Üretim Ortağı (Production Partner) Nedir?

etsy dükkan üyesi
ETSY Satış 4
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet
Ahmet
8 ay önce

bilgiler için teşekkürler
fakat anlamadigim bir nokta var bildigime gore etsyde paypalini kullanacaginiz arkadasinizi ortak olarak eklemek gerekiyor ve fiziksel olarak üründe rol oynaması gerekiyor ama arkadasimiz yurdisinda , dolayisiyla uretimde fiziksel olarak yardimi yok ve sadece paypalini kullanmak için ekliyoruz bu etsy için bir sorun mu ?

yada ben mi yanlış biliyorum, yurdisindaki arkadasimizin paypalini kullanmak için dükkan üyesi olarak eklememiz yeterli mi ?
ve etsynin sorun çıkarmaması adina paypalini kullanacagim arkadasimi etsy uzerinde dukkan üyesi olarak eklerken hangi seçeneği seçmeliyiz yani dukkanda hangi gorevi vermeliyiz ?

Ahmet
Ahmet
8 ay önce
Reply to  Ceren

teşekkür ederim

sena
sena
4 ay önce

Merhaba,
Bilgilendirme için teşekkürler, ayrıca danışmak istediğim iki konu var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
İlki; yurtdışında yaşayan bir tanıdığımın Paypal’ını kullanmak istiyorum. Ticari, premier ve bireysel paypal seçeneklerinden hangisi olmalı? Ve bu paypal seçenekleri arasındaki farklar nelerdir? Şirket olmadan bireysel şekilde bu hesaplar oluşturulabilir mi?
İkincisi; dükkan ortağı tarafından yurtdışında oluşturulan etsy payment hesabı
Türk satıcı tarafından kullanıldığında Paypal etsy payment entegresi çalışıyor mu? Yoksa satıcı Türkiye lokasyonlu gözüktüğü için Paypal yine etsy payment tarafından kullanılamaz durumda mı oluyor?